Pies Aidi – zalety

Zdjęcie znalezione na stronie Psy-pies.com

Różni ludzie lubią różne zwierzaki. Niektórzy uwielbiają koty, a inni psy. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez psiaka u boku, warto polecić taką rasę jak Aidi. Psy tej rasy są średniej wielkości, nie przytłaczają wielkością swojego właściciela, ale przy tym są umięśnione i wysportowane.

Potrafią bardzo szybko biegać i są bardzo czujne. Reagują niemal błyskawicznie na każde niebezpieczeństwo, co może się okazać bardzo przydatne w codziennym życiu. Aidi świetnie się prezentują, dzięki swej pięknej długiej sierści i bardzo miłej aparycji. Nie sposób nie polubić tej rasy, gdy tylko się ją zobaczy. Duże, przyjazne oczy podbijają serce nie jednego miłośnika psów.

Zwłaszcza dzieci z łatwością zaprzyjaźniają się z tą rasą psów. Jednak w momencie, gdy zdecydujemy się na zabranie Aidi do domu, warto przemyśleć czy będzie nas stać na poniesienie kosztów jego utrzymania. Choć nie jest to pies specjalnie kosztowny, to jednak warto się zastanowić, bo posiadanie psa to duża odpowiedzialność.

O autorze

Cześć, nazywam się Damian i od  bardzo dawna zajmuję się tematyką związaną z zwierzętami. Był w moim życiu taki okres, że interesowały mnie również kwiaty jednak zrezygnowałem z tego hobby. W mojej hodowli mam obecnie 3 psy i żółwie. Miałem również myszoskoczki, chomiki, akwarium z rybami i inne zwierzaki. Mam nadzieję, że moje newsy na stronie będą dla Ciebie ciekawe…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*