Pies Buldog Amerykański – porady

Zdjęcie znalezione na stronie Dinoanimals.pl

Bardzo wiele osób jest zafascynowanych poszczególnymi rasami psów, dlatego też bardzo często decydują się oni na zakup psa rasowego, z rodowodem by w późniejszym czasie mógł on brać udział w wystawach psów. Należy jednak zauważyć, że psy tej właśnie rasy nie są typowymi psami które są przeznaczone na różnego typu wystawy.

Dzieje się tak, ponieważ najczęściej towarzyszą oni ludziom w pracy, przykładowo mają bardzo dużą rolę jeśli chodzi o pomoc na farmach, gdzie świetnie sprawdzają się jako stróże. Dlatego też zanim zdecydujemy się na zakup takiego psa musimy o tym wiedzieć, i zdecydować się na to, bądź też zrezygnować z tego pomysłu. Często decyzje podejmowane w naprawdę bardzo krótkim czasie mogą nas doprowadzić do tego, że dokonamy złego zakupu.

Dlatego tez zanim się zdecydujemy właśnie na takiego psa musimy się dokładnie nad tym zastanowić. Odmianę tego psa wykorzystano do szczucia innych zwierząt, co bardzo często było wykorzystywane na arenach, dlatego też ten pies ma skłonności do agresji.

O autorze

Cześć, nazywam się Damian i od  bardzo dawna zajmuję się tematyką związaną z zwierzętami. Był w moim życiu taki okres, że interesowały mnie również kwiaty jednak zrezygnowałem z tego hobby. W mojej hodowli mam obecnie 3 psy i żółwie. Miałem również myszoskoczki, chomiki, akwarium z rybami i inne zwierzaki. Mam nadzieję, że moje newsy na stronie będą dla Ciebie ciekawe…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*