Pies Chart Perski – tresura

Zdjęcie znalezione na stronie Psy24.pl

Z pewnością ta rasa psa nadaje się dla osób o naprawdę bardzo silnych charakterze. Top wszystko jest powiązane z tym, że niestety ale ten pies wymaga tego od swojego właściciela, gdyż jak wiadomo on sam także się cechuje silną osobowością. Dlatego też jeśli wyczuje, że jesteśmy słabi i mu ulegamy stracimy na d nim całkowicie kontrolę, co może stać się naprawdę bardzo negatywne w skutkach.

Dlatego też warto się porządnie zastanowić zanim zdecydujemy się na zakupie szczeniaka właśnie tej rasy, gdyż będzie od nas sporo wymagał. Niezwykle istotną sprawą jest to by się porządnie przyłożyć do jego wychowania, gdyż w przeciwnym razie gdy będzie miał kilka miesięcy nie będziemy mieli nad nim żadnej kontroli.

Są to psy które niezwykle trudno wychować oraz nad nimi zapanować, jednak gdy tylko się odpowiednio postaramy to możemy sprawić, że w miarę będziemy mogli się z nimi poszumieć. Jednak należy o to zadbać już od pierwszych dni w których będziemy posiadali szczeniaka. Dlatego też jest to pies przeanalizowany dla silnych osobowości, które uwielbiają wyzwania.

O autorze

Cześć, nazywam się Damian i od  bardzo dawna zajmuję się tematyką związaną z zwierzętami. Był w moim życiu taki okres, że interesowały mnie również kwiaty jednak zrezygnowałem z tego hobby. W mojej hodowli mam obecnie 3 psy i żółwie. Miałem również myszoskoczki, chomiki, akwarium z rybami i inne zwierzaki. Mam nadzieję, że moje newsy na stronie będą dla Ciebie ciekawe…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*