Pies Labrador Retriever – charakter

Zdjęcie znalezione na stronie Dogtime.com

Labrador retriever jest to piesek bardzo przyjazny. Nie jest on ani lękliwy, ani nerwowy, a już na pewno nie jest agresywny. Jest to zwierzak bardzo oddany, przyjacielski, wesoły, pogodny.

 Bardzo cierpliwie znosi wszystkie “zachcianki” dzieci; jest on bardzo cierpliwy, wyrozumiały oraz tolerancyjny dla innych. Potrzebuje on ciągłego kontaktu z ludźmi, ze swoim otoczeniem, za wszelką cenę chce sobie wyrobić “dobre oko” u swego pana. Są to pieski, które można bardzo szybko i w łatwy sposób skrzywdzić. Do każdego człowieka podchodzi ufnie. Labradorki te są psami bardzo pojętnymi, szybko się uczą, są nader inteligentne i mądre. Uwielbia on wszelkiego rodzaju kąpiele. Posiada także bardzo dobrze rozwinięty węch. Nie znosi on samotności oraz nudy i nicnierobienia.

Lubi ruch i zainteresowanie innych osób. Jest bardzo miłym psem, który nigdy nie atakuje ludzi. Posiada bardzo łagodny charakter. Jest jednym z najbardziej przyjaznych psów występujących na całym świecie. Jest on także stosowany jako przewodnik osób niewidomych.

O autorze

Cześć, nazywam się Damian i od  bardzo dawna zajmuję się tematyką związaną z zwierzętami. Był w moim życiu taki okres, że interesowały mnie również kwiaty jednak zrezygnowałem z tego hobby. W mojej hodowli mam obecnie 3 psy i żółwie. Miałem również myszoskoczki, chomiki, akwarium z rybami i inne zwierzaki. Mam nadzieję, że moje newsy na stronie będą dla Ciebie ciekawe…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*