Pies Boston Terrier – Usposobienie

Zdjęcie znalezione na stronie Animalsbreeds.com

Bardzo wiele osób zwraca ogromną uwagę na to, by ich pies posiadał odpowiedni charakter. Wiadomo, że czasami jest to naprawdę bardzo trudne do przewidzenia, ponieważ, jak wiadomo częściowo jest to uzależnione także od wychowania, dlatego też ogromne znaczenie ma zachowanie właściciela.

Oczywistym jest to, że właśnie ta rasa potrafi zdziałać prawdziwe cuda, gdyż naprawdę niezwykle łatwo potrafi zmienić swoje otoczenie. Dlatego też naprawdę dobrze znosi zmianę warunków, bądź też właściciela. Jest to więc idealny pies jeśli chcemy go wziąć zarówno gdy jest szczeniakiem, jak i również dorosłym osobnikiem. Należy jednak pamiętać o tym, by dać psu czas by się mógł przyzwyczaić do nowych warunków.

Jest psem niezwykle towarzyskim, może być wspaniałym towarzyszem zabaw z dziećmi, jak i również dorosłymi. Doskonale potrafi wyczuć także nastrój ludzi, co sprawia, że umie dostosować się do sytuacji. Wspaniały zarówno dla osób samotnych jak i dla całych rodzin, dzięki niemu nasz dom stanie się o wiele bardziej radosny.

O autorze

Cześć, nazywam się Damian i od  bardzo dawna zajmuję się tematyką związaną z zwierzętami. Był w moim życiu taki okres, że interesowały mnie również kwiaty jednak zrezygnowałem z tego hobby. W mojej hodowli mam obecnie 3 psy i żółwie. Miałem również myszoskoczki, chomiki, akwarium z rybami i inne zwierzaki. Mam nadzieję, że moje newsy na stronie będą dla Ciebie ciekawe…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*